sala weselna gromnik rzepiennik tuchów
O nas
sala weselna wesela gromnik tuchów rzepiennik
Słoneczne Wzgórze to wyjątkowe miejsce w przepięknym Beskidzie Niskim, w którym możesz zorganizować wesele, studniówkę, przyjęcie rodzinne, urodzinowe lub imprezę firmową. Słoneczne Wzgórze to także restauracja z przepyszną kuchnią i bogatym menu. Jesteśmy na wizytówce Beskidu Niskiego, z której rozpościera się przepiękny widok na Tatry. Nasz dom weselny to idealne miejsce dla osób, które chcą przeżyć wyjątkowe chwile w niezapomnianej scenerii i niepowtarzalnej atmosferze.

Słoneczne Wzgórze to obiekt z salą weselną i restauracją, który urzeknie Was swoim wyglądem. Budynek został zaprojektowany z użyciem skromnych i klasycznych motywów, co daje mu wyjątkową, jakość estetyczną. Ogromną zaletą naszej Sali jest jej położenie, towarzyszy nam malowniczy krajobraz oraz cisza i spokój.

Nasze dwie sale weselne mogą pomieścić 200 i 120 osób. Wynajmując cały obiekt możemy zorganizować przyjęcie do 300 osób. Ponadto posiadamy restaurację, którą w razie potrzeby udostępniamy. Nasza obsługa to profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy. W naszej ofercie znajduje się około 70 miejsc noclegowych – 21 pokoi i dwa apartamenty. Posiadamy także pokój specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy!
KLIENCI O NAS
wesela studniówki chrzciny stypy
„Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych gości”
Kontakt:
Restauracja:
+48 513 494 200

Rezerwacja terminów:
+48 609 471 665, +48 609, 471 662

Mail: biuro@salaslonecznewzgorze.pl
Adres:
Rzepiennik Biskupi 310A
(koło kościoła)

33-163 Rzepiennik Strzyżewski
Social media:
Image
© 2019 by Słoneczne Wzgórze - dom weselny, restauracja, noclegi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM